Garaże 365 – Garaże blaszane, blaszaki – producent

Garaże blaszane dla każdego!

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz, co wybrać? Doradzimy! Napisz w formularzu albo zadzwoń:
+48 664 913 993

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz, co wybrać? Doradzimy! Napisz w formularzu albo zadzwoń:
+48 664 913 993

MONTAŻ
W CENIE

MASZ PYTANIA?

+48 664 913 993
Garaże 365, garaze365.pl, garaż drewnopodobny, garaż akrylowy, tanie garaże, tani garaż, cena, złoty dąb, multigloss, błysk, drewnopodobny od producenta,akrylowych, drewnopodobnych, garaże blaszane, garaże na rąbek, dobre garaże blaszane, blaszaki,garaże drewnopodobne, montaż garaży, produkcja garaży, bramy garażowe, garaż drewnopodobny 3x5, garaż drewnopodobny 6x6, garaż drewnopodobny 6x5, garaż drewnopodobny 4x6, garaż drewnopodobny garaż blaszany, blacha drewnopodobna, garaż drewnopodobny, garaż złoty dąb, garaż orzech, blaszak, blaszaki, garaże bez pozwolenia, garaże na zgłoszenie, garaż z wiatą, garaż bez pozwolenia, tani garaż, 3x4, 3x5, 3x6, 4x5, 4x6, 5x6, 5x7

WIATY ŚMIETNIKOWE

Estetyczne i funkcjonalne zabezpieczenie niekoniecznie estetycznych rzeczy

Wiata śmietnikowa stanowi eleganckie rozwiązanie do przechowywania pojemników na śmieci. Są konstrukcjami stalowymi wykonywanymi z blachy stalowej lub ocynkowanej malowanej na wybrany kolor z palety RAL.
Ich główne zastosowanie nie ogranicza jednak możliwości konstrukcyjnych, ponieważ stosują np. panele, można skonstruować pergole, które z powodzeniem stosowane są na osiedlach lub przy domkach letniskowych.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wiatę śmietnikową wykonać z takim samym poszyciem i dachem, jak garaż blaszany, a tak skomponowane elementy będą stanowiły dobrze komponujący się i uzupełniający element otoczenia. Co ważne – wiata śmietnikowa zapewnia też bezpieczeństwo dla otoczenia i ogranicza dostęp do zawartości przez niepowołanych (np. przez buszujące zwierzęta szukające pokarmu). TO bardzo popularne rozwiązanie w górach, gdzie kontrola nad odpadkami jest wręcz konieczna.

Każda wiata śmietnikowa powstaje w naszej firmie – konstruujemy, dostarczamy i montujemy wszystko na miejscu u klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów.o

DOBRA CENA

ZAMÓWIENIA
TELEFONICZNE

FACHOWA
EKIPA

BEZPŁATNY
MONTAŻ

WSPARCIE
I GWARANCJA

ZAPYTAJ BEZPOŚRENDNIO O WIATĘ ŚMIETNIKOWĄ

  TEMAT:
  Jestem zainteresowany(-ana) WIATĄ ŚMIETNIKOWĄ, szczegóły podaję w wiadomości poniżej

  PYTANIA I ODPOWIEDZI

  Realizujemy zlecenia wycen na bieżąco. 
  Sporadycznie trafia się większa ilość zapytań, szczególnie w sezonie od marca do października. Wówczas czas oczekiwania moze być nieco dłuższy, ale nie powinien przekraczać jednej doby.
  W celu przyspieszenia wyceny niezbędne jest podanie podstawowych informacji. Najlepszym sposobem jest wykorzystanie naszego KONFIGURATORA

  Tak. 
  Nie dostarczamy usługi przygotowania podłoża. Tą pracę Klient musi wykonać samodzielnie. 
  Nasz konsultant służy pomocą i odpowie na wszystkiepytania związane z przygotowaniem podłoża. Nie musisz się martwić – to nie wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

  Dostarczamy produkt na miejsce i montujemy. Wszystko w ustalonym, dogodnym terminie. Nie zaskoczymy Cię!
  Montaż garażu jest wliczony w jego cenę. To jest również podstawą gwarancji. Nasza przeszkolona ekipa dostarczy i zamontuje garaż u Ciebie. 
  Czas montażu waha sie w granicach od 3 do 8 godzin.