Garaże 365 – Garaże blaszane, blaszaki – producent

Garaże blaszane dla każdego!

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz, co wybrać? Doradzimy! Napisz w formularzu albo zadzwoń:
+48 664 913 993

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Nie wiesz, co wybrać? Doradzimy! Napisz w formularzu albo zadzwoń:
+48 664 913 993

MONTAŻ
W CENIE

MASZ PYTANIA?

+48 664 913 993
Garaże 365, producent garaży standard, producent garaży premium, garaże drewnopodobne, garaże akrylowe, blaszaki, garaże na zamówienie, blaszaki, producent garaży, tani garaż, garaże blaszane, garaze blaszane, garaż blaszak, garaż blaszany drewnopodobny, tanie garaże blaszane, garaże blaszane drewnopodobne, garaz blaszak, garaż drewnopodobny, garaze drewnopodobne, konstal, nowoczesne garaże, bomstal, olx

WIATY (czyli elementy przy budynku)

Dodatkowe miejsce do ochrony

Wiata to rodzaj dobudowanego zadaszenia o solidnej konstrukcji, które wykorzystuje jeden bądź dwie ściany już istniejącego budynku lub garażu. To świetny pomysł na wykorzystanie ściany, elewacji jako jednostronnego zabezpieczenia miejsca i stworzenia dobrego miejsca chroniącego, np. samochód. 

Do budowy wiat wykorzystujemy dokłądnie te same elementy konstrukcyjne, które stosujemy w budowie garaży. Profile są solidnie przygotowane i odporne na działanie środowiska, a przy tym nie wymagają zastosowania głębokich fundanentów. Wiata jest lekką konstrukcją, dobrze posadowiona stanowi dobrą alternatywę do garażu blaszanego. Samo pokrycie moze być wykonane z blachodachówki lub blachy falistej (trapezowej), bardzo rzedko stosuje się innego rodzaju pokrycie.

Każda wiata powstaje w naszej firmie – konstruujemy, dostarczamy i montujemy wszystko na miejscu u klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów.

DOBRA CENA

ZAMÓWIENIA
TELEFONICZNE

FACHOWA
EKIPA

BEZPŁATNY
MONTAŻ

WSPARCIE
I GWARANCJA

ZAPYTAJ BEZPOŚRENDNIO O WIATĘ

  TEMAT:
  Jestem zainteresowany(-ana) WIATĄ, szczegóły podaję w wiadomości poniżej

  PYTANIA I ODPOWIEDZI

  Realizujemy zlecenia wycen na bieżąco. 
  Sporadycznie trafia się większa ilość zapytań, szczególnie w sezonie od marca do października. Wówczas czas oczekiwania moze być nieco dłuższy, ale nie powinien przekraczać jednej doby.
  W celu przyspieszenia wyceny niezbędne jest podanie podstawowych informacji. Najlepszym sposobem jest wykorzystanie naszego KONFIGURATORA

  Tak. 
  Nie dostarczamy usługi przygotowania podłoża. Tą pracę Klient musi wykonać samodzielnie. 
  Nasz konsultant służy pomocą i odpowie na wszystkiepytania związane z przygotowaniem podłoża. Nie musisz się martwić – to nie wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

  Dostarczamy produkt na miejsce i montujemy. Wszystko w ustalonym, dogodnym terminie. Nie zaskoczymy Cię!
  Montaż garażu jest wliczony w jego cenę. To jest również podstawą gwarancji. Nasza przeszkolona ekipa dostarczy i zamontuje garaż u Ciebie. 
  Czas montażu waha sie w granicach od 3 do 8 godzin.