Garaże 365 – Garaże blaszane, blaszaki – producent

Garaże blaszane dla każdego!

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz, co wybrać? Doradzimy! Napisz w formularzu albo zadzwoń:
+48 664 913 993

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz, co wybrać? Doradzimy! Napisz w formularzu albo zadzwoń:
+48 664 913 993

MONTAŻ
W CENIE

MASZ PYTANIA?

+48 664 913 993
Garaże 365, producent garaży standard, producent garaży premium, garaże drewnopodobne, garaże akrylowe, blaszaki, garaże na zamówienie, blaszaki, producent garaży, tani garaż, garaże blaszane, garaze blaszane, garaż blaszak, garaż blaszany drewnopodobny, tanie garaże blaszane, garaże blaszane drewnopodobne, garaz blaszak, garaż drewnopodobny, garaze drewnopodobne, konstal, nowoczesne garaże, bomstal, olx

GARAŻE PREMIUM

Bez kompromisów, bez oszczędności – najwyższa jakość w przystepnej cenie

Garaże PREMIUM są rozwiązaniem, w którym jakość, komfort użytkowania i wygląd łączą się w idealnie skomponowany produkt, którym można się pochwalić. To idealne rozwiązanie, które spełnia wszystkie oczekiwania pod każdym możliwym względem. Cena produktu jest zdecydowanie wyższa ze względu na stosowanie technologii produkcji o najwyższym standardzie.
Zaprojektowany w naszej firmie GARAŻ PREMIUM zapewnia świetną jakość przez długie lata użytkowania (zgodnie z zaleceniami producenta – GARAŻE 365. Zabezpieczenia profili oraz wysokiej jakości blacha użyta w poszyciu stanowi świetne zabezpieczenie przed otoczeniem i ochronę dla pojazdów, przedmiotów znajdujących się we wnętrzu garażu. Nie są mu groźne warunki i normalne zdarzenia atmosferyczne.

GARAŻE PREMIUM to konstrukcja wykonana z profili zamkniętych. Układ blachy w poziomie lub w
pionie dostępne kolory z palety RAL oraz drewnopodobne. Nity w kolorze blachy. Pełne obróbki
blacharskie. Możliwość zainstalowania rynien, blachodachówki, bram segmentowych,
przystosowania bram pod automat, bądź jego bezpośredni montaż.

Garaże PREMIUM są w pełni konfigurowalne. Można modyfikować konstrukcję i ubogacać w dowolny element. Można konstruować dwa – trzy stanowiska (a nawet więcej) i bez problemu zamontować nawet w klasycznym układzie lub z wiatami bocznymi. Ogranicza nas wyobraźnia (no… prawie).

W naszej ofercie można znaleźć również garaże STANDARD, które sa garażami niższej klasy (ale równie w pełni funkcjonalne).
Jeśli nie wiesz, który z garaży będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie – skontaktuj się z naszym konsultantem bezpośrednio pod numerem telefonicznym +48 664 913 993 albo formularz kontaktowy.

GARAŻE PREMIUM są wykonane z profili zamkniętych ocynkowanych

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów

DOSKONAŁA
CENA

ZAMÓWIENIA
TELEFONICZNE

FACHOWA
EKIPA

BEZPŁATNY
MONTAŻ

WSPARCIE
I GWARANCJA

ZAPYTAJ BEZPOŚRENDNIO O GARAŻ PREMIUM

  TEMAT:
  Jestem zainteresowany(-ana) GARAŻEM PREMIUM, szczegóły podaję w wiadomości poniżej

  PYTANIA I ODPOWIEDZI

  Realizujemy zlecenia wycen na bieżąco. 
  Sporadycznie trafia się większa ilość zapytań, szczególnie w sezonie od marca do października. Wówczas czas oczekiwania moze być nieco dłuższy, ale nie powinien przekraczać jednej doby.
  W celu przyspieszenia wyceny niezbędne jest podanie podstawowych informacji. Najlepszym sposobem jest wykorzystanie naszego KONFIGURATORA

  Tak. 
  Nie dostarczamy usługi przygotowania podłoża. Tą pracę Klient musi wykonać samodzielnie. 
  Nasz konsultant służy pomocą i odpowie na wszystkiepytania związane z przygotowaniem podłoża. Nie musisz się martwić – to nie wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

  Dostarczamy produkt na miejsce i montujemy. Wszystko w ustalonym, dogodnym terminie. Nie zaskoczymy Cię!
  Montaż garażu jest wliczony w jego cenę. To jest również podstawą gwarancji. Nasza przeszkolona ekipa dostarczy i zamontuje garaż u Ciebie. 
  Czas montażu waha sie w granicach od 3 do 8 godzin.